hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

 

Bir ucu Türkiye'de diğer ucu Almanya’da olan iki farklı hikayenin birleşip kurduğu hayalin somutlaşmış haliyiz. Severek ve uzun zamandır yaptığımız fotoğrafçılık mesleğinin bizlere verdiği deneyimle, sürekli yenilik, farklılık peşinde kurduğumuz sistemi başta Türkiye ve Avrupa’ da olmak üzere tüm dünyaya yaymak istiyoruz.

 

IRISSHOT NEDİR?

 

Gözler ruhun aynası ve güzelliğin, farklılığın belirleyicisidir. Mutluluğu, hüznü, acıyı tatlıyı ele verendir. Bunun farkında olarak; uygulaması zahmetli, zor ve bir o kadar maliyetli olan makro fotoğrafçılık tekniğini kullanarak küçük bir kutuya sığdırdığımız çekim tekniğine biz “Irisshot” ismini verdik. Çekimden, düzenlemeye oradan da baskıya alıp teslim etme süresini 3-5 dakikalık bir süreye sığdırdık. Bu sistemi; Oteller, AVM'ler, caddeler ve istenirse dükkan içinde kullanılabilecek hale getirdik.


Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren kurulumunuzu, personel eğitiminizi, teknik desteği, ekipman ve materyal temininizi biz sağlıyoruz.

Başarılı sonuca giden yol bizim için 3 adımdan oluşuyor;

 

“ Eksiksiz Uygulama, Üst Kalite, Memnuniyet “

 

 

SIK SORULAN SORULAR

 

-        Yaş Sınırı Var mı?

Sağlık açısından bir problem olmamasına rağmen çekim sürecinde bir kaç saniye sabit ve hareketsiz kalınması gerekiyor. Bu sebeple kişinin komutları anlayıp uygulayabilecek yaşta olması gerekmektedir.

 

-        Sağlık İçin Sakınca Teşkil Eder mi?

Çekim sırasında kullanılan flash ve ışık dağıtılarak kullanılmakta ve değerleri gün ışığını geçmemektedir. Yani öğle vakti dışardayken maruz kaldığınız gün ışığı kadar. Ancak yinede eğer kişinin ışığa hassasiyeti olan rahatsızlığı var ise çekim yapmamayı tercih ediyoruz.

 

-        Çekilen Fotoğraflarda Oynama Yapılıyor mu?

 

Çekim sırasında netlik ve ışık ayarları ne kadar yeterli olsa da oluşan yansımaları kaldırmak ve daha doygun görünüm için ufak dokunuşlar gerçekleştiriyoruz. Elinize geçen baskı orjinal gözünüzden farklı olmuyor. Makro çekimin amacı başkasının göremeyeceği detayları sizlere göstermektir. Sonuca çok şaşıracağınıza eminiz.